Zajawka na Koszarowej

Eksperci mówią, że sukces zależy tylko od trzech czynników: lokalizacji, lokalizacji i… lokalizacji. Naszym zdaniem na osiedlach dominują dwa rodzaje biznesów: sklepy spożywcze oraz gastronomia. My wpisujemy się w drugą kategorię. A dlaczego pizza? Bo kochają ją wszyscy!

Poszukując lokalu dla naszej Pizzerii Zajawka, braliśmy pod uwagę przede wszystkim natężenie ruchu pieszych. Ulica Koszarowa to miejsce idealne ze względu na bliskie sąsiedztwo nowych inwestycji deweloperskich. W okolicy mieszka mnóstwo młodych, bardzo zapracowanych ludzi, którzy chętnie stołują się u nas. Korzystne jest skupisko uczelni oraz akademików. Wśród naszych klientów nie brakuje również osób starszych. Każdy człowiek musi jeść i to jest najlepsza forma osiedlowego interesu.

Z punktu widzenia mieszkańców osiedla kluczowe znaczenie mają godziny otwarcia lokalu gastronomicznego, dostosowane do ich potrzeb. My zapraszamy od godziny 15:00 do północy.

Co u nas zjecie?
Klientów do naszego lokalu przyciągają urozmaicona karta oraz szeroki wachlarz cen. Ważne, by dania spełniały oczekiwania gości, dlatego pracujemy na produktach wysokiej jakości, dbamy o odpowiedni poziom usług i dobrą komunikację marketingową. Wiadomo, że w pizzy najważniejsze jest ciasto. Przygotowujemy je ze specjalnej wysokogatunkowej mąki. Nie mrozimy ciasta, zawsze na bieżąco robimy świeże. Oferujemy trzy rozmiary pizzy: 23, 30 i 45 cm.

Niedawno wprowadziliśmy dania lunchowe – codziennie znajdziecie u nas inną propozycję. Starsze osoby, studenci i dzieci wracające ze szkoły mogą więc zamówić i zjeść coś ciepłego, niekoniecznie pizzę. Jesteśmy też otwarci na potrzeby wegan – w menu można znaleźć wegańską pizzę i danie wegańskie. Każdy wyjdzie od nas zadowolony.

Zaczynamy być rozpoznawalni wśród klientów. Oni lubią, gdy pizzę przygotowuje się na ich oczach, dlatego kucharz, który umie wywijać plackiem, to skarb. Mamy takiego magika u nas. Przyjdźcie i zobaczcie. Zapraszamy!


ANNA DALECKA – właściciele Pizzerii Zajawka