Krioterapia dostępna dla wszystkich

„W dobie ciągłego pośpiechu, gonitwy za pracą i sukcesem, ludzie zapominają o sobie i swoim zdrowiu, które jest przecież czymś bardzo kruchym i ulotnym. Postanowiliśmy wraz z mężem stworzyć oazę zdrowia, miejsce dostępne dla wszystkich, właśnie tutaj, na Karłowicach, na spokojnym wrocławskim osiedlu – naszym osiedlu, bo przecież mieszkamy tu już od ponad trzydziestu lat i tutaj dorastały nasze dzieci” – wyznaje Elżbieta Romanowska, właścicielka Centrum Rehabilitacji i Krioterapii „Cryos”.

Pomysł narodził się za oceanem, w Los Angeles. Tam właśnie kuzynka właściciela, Mieczysława Romanowskiego, prowadzi taką samą działalność, czyli ośrodek krioterapii ogólnoustrojowej, gabinety rehabilitacji i fizykoterapii. „Na zachodzie profilaktyka jest popularniejsza, bo jest znacznie tańsza i łatwiejsza niż leczenie” – twierdzi pan Mieczysław i dodaje, że niestety ta świadomość w Polsce, ze względu na stan państwowej służby zdrowia, mocno szwankuje.

„Cryos” wychodzi naprzeciw wszystkim pragnącym zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, nie tylko mieszkańcom Karłowic. Krioterapia ogólna i miejscowa, ale także kompleksowa fizjoterapia: terapia manualna, masaże, fizykoterapia, ćwiczenia ruchowe i korekcyjne, są wykonywane z pełnym zaangażowaniem, w jak najbardziej przystępny sposób dla pacjenta. Nasze centrum jest czynne od poniedziałku do soboty, a pacjenci mogą korzystać u nas z zabiegów bez kolejek, bez umawiania się, bez specjalnego przygotowania, by bez zmartwień mogli czerpać przyjemność i korzyść dla zdrowia wtedy, gdy tego potrzebują.

„Cieszymy się, że prowadzimy naszą działalność na Karłowicach, dostrzegamy duży potencjał tego osiedla, widzimy, jak się rozwija, a my jesteśmy dumni, że mamy w tym swój udział, a nasi przyjezdni pacjenci mogą poznać uroki tego miejsca” – przyznają państwo Romanowscy.


ANGELIKA STĘPIEŃ – fizjoterapeutka w Centrum Rehabilitacji i Krioterapii „Cryos”